Referater

Her offentliggøres godkendte referater fra bestyrelsesmøderne.

2018

Visionsaften 2018-02-21

SMTB bestyrelsesreferat 2018-02-07

SMTB bestyrelsesreferat 2018-01-15

2017

SMTB bestyrelsesreferat 2017-12-04

SMTB bestyrelsesreferat 171002

SMTB bestyrelsesreferat 170821

SMTB bestyrelsesreferat 170424

SMTB bestyrelsesreferat 170306

SMTB Visionsaften 2017 – Referat

Smtb Generalforsamling 2017 – referat godkendt

SMTB bestyrelsesreferat 170123

2016

SMTB bestyrelsesreferat 11012016

SMTB Generalforsamling 2016 – godkendt referat

SMTB bestyrelsesreferat 08022016

SMTB bestyrelsesreferat 25042016

SMTB bestyrelsesreferat 13062016

smtb-bestyrelsesreferat-15082016

smtb-bestyrelsesreferat-26092016

smtb-bestyrelsesreferat-14112016

2015

SMTB bestyrelsesreferat 05012015

SMTB generalforsamling 2015

SMTB bestyrelsesreferat 02022015

SMTB bestyrelsesreferat 02032015

Referat Vision 2015

SMTB bestyrelsesreferat 13042015

SMTB bestyrelsesreferat 11052015

SMTB bestyrelsesreferat 22062015

SMTB bestyrelsesreferat 17082015

SMTB bestyrelsesreferat 26102015

SMTB bestyrelsesreferat 02122015

2014

Bestyrelsesmøde #1, 3. feb 2014, referat

Bestyrelsesmøde #2, 7. apr 2014, referat

Bestyrelsesmøde #3 18. maj 2014, referat

Bestyrelsesmøde #4, 3. jul 2014, referat

Bestyrelsesmøde #, 18. aug 2014, referat

Bestyrelsesmøde #5, 6. okt 2014, referat

SMTB bestyrelsesreferat 03112014

SMTB bestyrelsesreferat 01122014